Chłodna 15 Logotyp
Gault Millau
PL

O Nas

pasja, doświadczenie i aspiracje by zostać najlepszą restauracją w Polsce

Nowa, francuska restauracja w Warszawie, prowadzona przez prawdopodobnie najbardziej utalentowanego młodego Szefa Kuchni ostatnich lat. Arkadiusz Wilamowski, doświadczenie restauracjach uznawanych za najlepsze na świecie jak Alain Ducasse by Dorchester***Michelin czy Le Petit Nice Passedat ***

 

Chłodna 15 by Wilamowski to prawdziwy francuski smak w sercu Warszawy
Na kulinarnej mapie Warszawy, powstało nowe i zarazem niezwykłe miejsce, w którym dobry smak, najwyższej klasy kuchnia i przytulne wnętrze, łączą się ze sobą tworząc wyjątkową kombinację.

Chłodna 15 by Wilamowski wprowadza w świat wyszukanych smaków kuchni francuskiej, a te tradycyjne przedstawia w nowej odsłonie. Szef kuchni Arkadiusz Wilamowski opracował autorskie, innowacyjne menu oparte na kulinarnym dziedzictwie Francji z polskimi akcentami. Wilamowski korzysta wyłącznie z produktów najwyższej jakości, wiele z nich pochodzi z hodowli biodynamicznych we Francji, jak i w Polsce. Zdaniem szefa kuchni, polskie warzywa są często lepsze od tych, które możemy znaleźć we Francji. Miejsce słynie również z unikalnych sosów serwowanych do większości potraw.

Jako jedna z niewielu restauracji w Warszawie, Chłodna 15 jest wyposażona w profesjonalne homarium, w którym znajdują się owoce morza, głównie homary. Homar jest jednym z ulubionych dań szefa kuchni, stąd występuje często w menu w różnych wariantach.

Chłodna 15 jest otwarta: wtorek-sobota, 12.00-15.00 i 18.00-22.00 w poniedziałek i niedzielę: zamknięte
Chłodna 15

ul.Chłodna 15, 00-891 Warszawa

tel. 730 737 644

recepcja@chlodna15.pl

Chłodna 15 jest otwarta:
Wtorek - Sobota

   

12:00 - 15:00
18:00 - 22:00

Array ( [0] => /o-nas )
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /lib/classes/class.usertagoperations.inc.php(281) : eval()'d code on line 36